Önceki Sayfa
 

No1 Kristal Şehir’de

24 Nisan 2014

Kristal Şehir


İhlas İnşaat, 850 villadan oluşan Güzelşehir projesini başarıylatamamladıktan sonra, şimdi de Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece’nin kesiştiği kavşakta 155.000 metrekarelik bir arsa üzerinde bölgenin en ihtişamlı projesini başlatıyor.


Kristal Şehir, Tüyap fuar merkezi, büyük alışveriş merkezlerinin, özel üniversiteler ve kolejlerin tam ortasında yer almaktadır.


İstanbul’un her noktasından kolayca ulaşabileceğiniz, Metrobüs ve Metro son duraklarının inşaa edileceği bir lokasyonda yer alan Kristal Şehir, bu avantajlarıyla da göz kamaştırıyor.


18 konut bloğu ve 2 adet E-5 girişli residence kuleden oluşan 5000 konutluk Kristal Şehir projemizde, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 satılık daire tiplerimiz yer almaktadır.


Yüzde 80’i yeşil alanlara ve sosyal mekanlara ayrılmış olan Kristal Şehir’de, sadece yüzde 20’lik alana bloklar yerleştirilmiştir.


Kristal Şehir, yüksek kaliteli inşaat malzemeleri kullanılarak ve depreme dayanıklı yüksek teknoloji ile üretiliyor. Bu projemizden konut sahibi olanlar da, Kristal ismine layık değerli bir yatırıma imza atmış olacaklardır.

Bu projenin ısı yalıtımında No1 Yapı ve Yalıtım Çözümleri tercih edilmiştir.