Önceki Sayfa
 

Şirket Profili

1966 yılından bu yana inşaat alanında sergilediği duruşu ve güç kaynağı saydığı referanslarıyla yol almayı sürdüren Okka Group; yeni nesil yapı ve yalıtım çözümleri sunan No1 ile sektöre yepyeni bir soluk kazandırmayı hedeflemiştir.

No1'in sıva formundaki yalıtım ürünleri, seramik yapıştırıcıları ve diğer yardımcı ürünleri ile desteklenen binalar; mevsim değişikliklerine, su ve ses sorunlarına ve ayrıca yangın felaketine komple çözüm üretir.

Bilinen klasik yöntemleri geride bırakan No1, yapılarda "tek kat uygulama" ile ısı, ses, su ve yangın yalıtımı sağlar; ana hammaddesi pomza olan ürünler ile tamamen doğal ve çevreci çözümler sunar. Bunun yanında pomzanın doğal yapısı sayesinde "nefes alan, sağlıklı binalarda yaşam olanağı" tanır. Gerek inşaat gerek sonradan ihtiyaç duyulan tamirat aşamalarında yapıların en güvenilir yardımcısı olmak üzere sektördeki yerini alan No1; yarının teknolojisini kalite odaklı hizmet anlayışı ile buluşturarak, tüm sektör için yeni nesil yapı ve yalıtım çözümleri üretir.

No1, aynı zamanda insan kaynağına yapılan yatırım, sürekli gelişim ve yenilikçilik anlayışı ile sektör ve çevreye sürdürülebilir değerler yaratır. Bünyesindeki dinamizm ve sürekli gelişim odaklı idari ve teknik kadrosu, No1'i devamlı gelişen ve yenilenen bir marka haline getirmiştir.     
      
Ar-Ge'ye yapılan yatırımlar ve tesislerdeki son teknoloji laboratuvar ile cihazlar, No1 ile gelen yenilikçi anlayışın yansımalarıdır. 
Salihli'deki tesislerinde sektörün ve müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen No1, yeni yatırımları ile her geçen gün yenilenmeye ve her daim en yüksek kaliteyi esas alarak ilerlemeye devam etmektedir.

 

OKKA GROUP

Okka Group, inşaat sektöründe edindiği 40 yılı aşkın deneyimi, sahip olduğu nitelikli insan gücü, profesyonel yönetici kadrosu ve gerçekleştirdiği yatırımlarla; büyüyen, gelişen Türkiye'nin inşaasında her geçen gün daha fazla sorumluluk üstleniyor.

Üretim ve hizmet anlayışını standart ve geliştirilebilir kalite yönetimiyle şekillendiren Okka Group; benimsediği kurumsal çalışma prensiplerinin de katkısıyla, faaliyet gösterdiği sektörün "güvenilir iş ortağı" olmayı sürdürüyor.

Çalışanların bireysel yeteneklerini ortaya çıkarmak ve aynı zamanda onların birer takım oyuncusu olmalarını sağlamak amacıyla kurumsal eğitim faaliyetlerini düzenli olarak sürdüren Okka Group, sektörünü ve rakiplerini her alanda gelişime zorlayan bir felsefeyle çalışıyor.

Yeni faaliyet alanları yaratarak istihdam olanaklarını arttırmak, ticari ilişkilerini geliştirerek iş ortaklarına fayda sağlamak ve Türkiye ekonomisinin gelişimine katkıda bulunmak... Okka Group, işte bu hedefler doğrultusunda büyüyor, gelişiyor.

Yarınları başarılı geçmişinden aldığı güçle şekillendiren Okka Group; sektöründe gururla paylaştığı birikimini, güvenilir geleceğin altına attığı imza ile taçlandırıyor.